delivery
user

Замовлена річ не підійшла?

Не засмучуйтесь!  Ви легко можете повернути або обміняти речі з Вашого замовлення протягом 14 днів!Повернення товарів через відділення "Нової пошти".

Цей спосіб повернення товару належної якості може бути обраний усіма Клієнтами по всій території України. 

Товар та документи для повернення грошових коштів необхідно направити "Новою Поштою" при цьому сплатити вартість доставки посилки. 

Товар, що підлягає поверненню, необхідно упаковати в неушкоджену упаковку, відповідно до вимог служби доставки. Крім того, товар, що повертається, повинен бути упакований в упаковку інтернет-магазину. Для отримання коректного адресу відправки посилки прохання звернутися за номером тел.+38 068 788 99 88.


1. Заповніть «Заява на повернення».

2. Додайте товарний або касовий чек.

3. Додайте копію Вашого паспорта (його головного розвороту).


Повернення товарів у роздрібному магазині мережі

Якщо товар був отриманий у роздрібному магазині мережі, Ви можете повернути замовлення повністю або частково. Повернення можна здійснити в магазині, в день його отримання, відразу після примірки або протягом 14 календарних днів на підставі чинного законодавства. Повернення оформляється в магазині, в якому замовлення було оплачено. Для оформлення повернення Вам знадобиться паспорт та товарний чи касовий чек.


Повернення коштів

Варіант повернення коштів збігається з обраним Вами способом оплати.


Якщо Ви сплатили замовлення готівкою у роздрібному магазині мережі, то повернення коштів буде проведено в день звернення в тому ж магазині, де Ви здійснили оплату.


Якщо Ви сплатили замовлення банківською карткою в роздрібному магазині мережі, то повернення коштів буде здійснено на банківську картку, з якої було здійснено оплату, протягом 10 днів з моменту звернення до того ж магазину, де Ви здійснили оплату.


Якщо Ви сплатили замовлення готівкою кур'єру або післяплатою, то вартість поверненого товару буде надіслана поштовим переказом на Вашу адресу, зазначену в заяві на повернення, протягом 10 днів з моменту надходження товару.


Якщо Ви сплатили замовлення банківською карткою в інтернет-магазині, то повернення коштів буде здійснено на банківську картку, з якої було здійснено оплату, протягом 10 днів з моменту надходження товару.


При поверненні або обміні товару, вартість доставки та витрати на пересилання Замовлення не відшкодовуються. 

Зверніть увагу!

Речі повинні надсилатися простими посилками (без накладного платежу). Претензії щодо товару, повернутий іншим видом поштового відправлення, не приймаються.

Вказування точних та достовірних даних Клієнтом у Заяві прискорить процедуру виплати коштів.

*Ми готові обміняти товар належної якості, якщо тільки він не був використаний та зберігся його товарний вигляд, є первинна упаковка, ярлики, а також квитанція про оплату. Якщо Вам прийшла не та модель (розмір, колір), який Ви замовили, ми оплачуємо витрати за пересилання повернення. Якщо розмір на товарі вказаний виробником такий, як Ви замовили, але товар не підійшов – пересилання повернення покупець оплачує сам.

З метою дотримання санітарно-гігієнічних норм Вам може бути відмовлено у поверненні, коли товар був у вживанні та цілісність його упаковки порушена, а також випадків, коли доставлений товар не відповідає складу Вашого замовлення.